2 Nisan Perşembe 2020

AirPods rakibi Samsung Galaxy Buds


Samsung Galaxy Buds ile birlikte Apple AirPods’un karşısına dikildi. AirPods rakibi Galaxy Buds düzenlenen Unpacked 2019 etkinliğinde görücüye çıktı. Samsung’un yeni kablosuz kulaklığındaki en önemli kozu geliştirmeyi AKG ile birlikte yapması. Tasarımında ise fazla bir değişiklik olmayan kulaklık hemen hemen Gear IconX’e benziyor diyebiliriz. Galaxy Buds ayrıca telefondan bağımsız olarak da kullanılabiliyor. 

Sporcuları düşünerek tasarlanan kulaklıklar tere karşı dayanıklılığı ifade eden IPX2 sertifikasına sahip. Ayrıca kablosuz olarak şarj edilmesi de kulaklığın bir başka önemli kozu. Yeni kulaklıklar Galaxy S10’un arkasına konulunca şarj olabiliyor.

İki adet birbirinden bağımsız kulaklığı olan Samsung Galaxy Buds, diğer cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kuruyor. 799 TL’lik fiyat etiketine sahip olan kablosuz kulaklıklar Samsung Galaxy S10’u ön siparişle satın almanız durumunda ücretsiz olarak sizin olabiliyor. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

stresi azaltan şarkı

Kaygıyı yüksek oranda azaltan esrarengiz müzik parçası

Müzik parçası ile birçok hastalığın ilk tedavisinin yapıldığı biliniyor. Müzik notalarının insanın ruh sağlığı açısından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir