19 Ağustos Pazartesi 2019

AirPods rakibi yeni Samsung kulaklık!


Samsung, 20 Şubat’te gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde birçok yeni ürününü görücüye çıkaracak. Etkinliğini başrol oyuncusu tabiki Samsung Galaxy S10 olacak ancak bu telefonun yanında bazı Samsung markalı yeni ürünler de boy gösterecek. Bunlardan biri de tahminlere göre yeni kulaklıklar. Samsung, giderek popülerliği artan Apple AirPods’a karşı bir hamle hazırlığında ve AirPods ile rekabet edecek yeni kablosuz kulaklığını ortaya çıkaracak gibi duruyor. 

Alman teknoloji sitesi winfuture.de‘de yayınlanan bir fotoğraf, yeni kablosuz kulaklıkların Samsung S10 üzerinden kablosuz olarak şarj edilebildiğini gösteriyor. Eğer fotoğraf gerçeği yansıtıyorsa, yeni kulaklıklar mevcut Gear IconX’e tasarım anlamında oldukça benzer.

Kablosuz kulaklıklar bizi kablo derdinden kurtardığı için oldukça faydalı ancak önemli bir dezavantajı var; şarjlarının bitmeleri. Yeni Samsung kablosuz kulaklık eğer akıllı telefon temasıyla şarj olabiliyorsa bu dezavantajı kendi lehine çevirebilecek. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uçaklarda sanal gerçeklik dönemi başlıyor

Havayolu şirketleri uçuşlarda yolcuların en iyi şekilde vakit geçirebilmesini sağlamak için eğlence sistemlerini çok daha …

Bir Cevap Yazın