13 Ağustos Cumartesi 2022

AirSelfie ile en güzel fotoğrafları çekebilirsiniz!


airselfie

Sosyal medyanın ve ön kamera teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte, fotoğraf çekim teknikleri daha farklı tarzlara hitap etmeye başladı. Özellikle selfie akımı tam gaz ilerlerken farklı çekimler için arayışların da arttığı bir gerçek. AirSelfie adı verilen mini drone ise bu konuya farklı bir bakış getirecek.

Dünyada sosyal medya kullanan kaç kişi var?

AirSelfie ile havalı selfieler çekebilirsiniz!

Mini drone, 20 metre yüksekliğe kadar çıkabilen 4 pervaneli mini drone, titreşim engelleyici mekanizması ile çekilen fotoğrafların net ve titreşimsiz olmasını sağlıyor. Android ve iOS için tasarlanan uygulama ise mini drone’un yüksekliğini ve yönünü kontrol etmenize imkan sunuyor.

airselfie-2

Özel olarak tasarlanan taşıma çantası da 30 dakika içinde drone’u cihazının şarj edebiliyor. Üzerinde yer alan 5 Megapiksel çözünürlüklü kamera ise yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebiliyor. Bu fotoğraflar ise AirSelfie uygulaması ile direk olarak Android ve iOS işletim sistemli cihazlara aktarılabiliyor.

airselfie-3

Ön siparişli satışı başlayan selfie drone’u 279 dolar fiyat etiketine sahip. Resmi site üzerinden diğer detayları inceleyip, dilerseniz satın alabilirsiniz.

YAZAR: Kaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disney+ hız kesmiyor! “Dünyayla Benim Aramda” yayın tarihi belli oldu

Türkiye için yeni bir Dijital içerik platformu olan Disney+, yerli içeriklerini arttırmaya devam ediyor. Platformun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.