16 Ağustos Salı 2022

Akıllı Ev Denetleyicisi nasıl çalışıyor?


Bosch, ağa bağlı bir dünya için çözüm üreten markalardan biri olmasıyla öne çıkıyor. Bu dünyanın günümüzde en çok konuşulan ve en çok dikkat çeken yeniliklerinin başında ise akıllı ev teknolojileri geliyor. Bosch‘un geliştirdiği Akıllı Ev Denetleyicisi uygulaması, akıllı ev teknolojilerine bir yenilik daha getiriyor. Uygulama sayesinde sisteminizi her yerden kontrol etmeniz mümkün hale geliyor.

Bütçe dostu

Bosch Akıllı Ev Denetleyicisi uygulaması, makineleri internete ve birbirine bağlıyor, birbirleriyle iletişime geçmelerini sağlıyor. Akıllı telefonlar ve tabletlere yönelik uygulama, kullanıcıların denetleyiciye bağlı olan tüm cihazları istedikleri yerden takip etmesine ve çalıştırmasına imkan veriyor. Sistem, evdeki yaşamı daha akıllı ve güvenli hale getirirken, tasarruf yapılmasını da sağlıyor. Bir uygulama ile tüm aletlerin kullanılmasını kolaylaştıran sistem, insanların aydınlatma, ısıtma ve cihazların açma – kapama gibi işleriyle uğraşmamalarını da sağlıyor.

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube

YouTube yeni bir proje üzerinde çalışıyor!

Video içerik platformu YouTube etkinlik alanını genişleterek yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Ortaya çıkan bilgilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.