10 Ağustos Çarşamba 2022

Bu bardaklarla su içmek çok eğlenceli!


Philips Avent, kolay bir içim sağlayan ve bir o kadar da eğlenceli olan Esnek Pipetli Bardaklar’ını dokuzuncu aydan itibaren bebeklerin ve annelerin beğenisine sunuyor. Bebeklerin ağız ve diş sağlığını geliştirmek için özel olarak üretilen Esnek Pipetli Bardaklar, ergonomik tasarımlarıyla rahat bir tutuş da sağlıyor.

Esnek Pipetli Bardaklar’ın özellikleri nedir?

Esnek Pipetli Bardak serisi, dökülmelerin önüne geçen sızdırmaz valf sistemine ve çevrilerek kapanan başlığa sahip. Ayrıca BPA içermeyen malzemeleri ve makinede yıkanabilmeleri ile anneler için güvenilir ve fonksiyonel bir tercih. Esnek Pipetli Bardaklar‘da, pipetin her zaman temiz kalması ve hijyenik olmasını sağlayan yedek pipetler gibi fonksiyonel ek ürünler de bulunuyor.

Kolay bir içim sağlayan esnek pipetler, bebeklerin sıvıyı son damlasına kadar zorlanmadan içmelerine olanak tanıyor. Pipet kullanmak bebeklerin ağız kaslarının çalışmasına, yutkunma ve sözlü becerilerinin gelişmesine, konuşma gelişiminin desteklenmesine katkı sağlıyor. 200 ml ve 300ml’lik alternatiflere sahip olan Esnek Pipetli Bardaklar, Philips Avent Klasik ve Natural Biberon Serileri ile uyumlu bir yapıya sahip.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG InsaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı 2022 serisi Türkiye’de satışa çıktı. LG ThinkQ ile uzaktan yönetilebilen akıllı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.