Bu bardaklarla su içmek çok eğlenceli!

0
172 Okunma

Philips Avent, kolay bir içim sağlayan ve bir o kadar da eğlenceli olan Esnek Pipetli Bardaklar’ını dokuzuncu aydan itibaren bebeklerin ve annelerin beğenisine sunuyor. Bebeklerin ağız ve diş sağlığını geliştirmek için özel olarak üretilen Esnek Pipetli Bardaklar, ergonomik tasarımlarıyla rahat bir tutuş da sağlıyor.

Esnek Pipetli Bardaklar’ın özellikleri nedir?

Esnek Pipetli Bardak serisi, dökülmelerin önüne geçen sızdırmaz valf sistemine ve çevrilerek kapanan başlığa sahip. Ayrıca BPA içermeyen malzemeleri ve makinede yıkanabilmeleri ile anneler için güvenilir ve fonksiyonel bir tercih. Esnek Pipetli Bardaklar‘da, pipetin her zaman temiz kalması ve hijyenik olmasını sağlayan yedek pipetler gibi fonksiyonel ek ürünler de bulunuyor.

Kolay bir içim sağlayan esnek pipetler, bebeklerin sıvıyı son damlasına kadar zorlanmadan içmelerine olanak tanıyor. Pipet kullanmak bebeklerin ağız kaslarının çalışmasına, yutkunma ve sözlü becerilerinin gelişmesine, konuşma gelişiminin desteklenmesine katkı sağlıyor. 200 ml ve 300ml’lik alternatiflere sahip olan Esnek Pipetli Bardaklar, Philips Avent Klasik ve Natural Biberon Serileri ile uyumlu bir yapıya sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz