13 Ekim Cumartesi 2018

Akıllı kilit ile kuryeler siparişleri evinize bırakabilecek


akıllı kilit

August Home adlı şirket geçtiğimiz günlerde August Access adını verdikleri akıllı kilitlerini CES 2018 fuarında tanıttı.

Akıllı kilitle internet üzerinden sipariş veren kullanıcıların ürünlerini getiren kuryelerin telefonlarındaki uygulama üzerinden eve girişini sağlayıp, sipariş paketlerini evin içine bırakmalarını sağlayacak.

Walmart ve Amazon‘un da benzer ürünler geliştirdikleri bilinirken, akıllı kilidin bütün perakendecilerin hizmetine sunulacağı bildirildi. Kargo şirketi Deliv ile işbirliği yapan şirket, kullanıcıların aynı zamanda August Home üzerinden veya partner şirketi Assa Abloy üzerinden akıllı kilit siparişlerini vermeleri gerektiğinden söz etti.

Ev sahibi evde yoksa kurye eve giriş yapacak

akıllı kilit

Kullanıcılar, alışveriş yaptıkları online alışveriş şirketlerinin teslim edilme seçeneği ile siparişin evinize August Access üzerinden iletilmesini seçebiliyorsunuz. Kurye, eve geldiği zaman önce zili çalacak ancak kimse evde yok ise uygulama üzerinden gelen geçici kod ile eve giriş sağlayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kendi kullanımlarını takip edebilen 3D baskılı protezler!

Araştırmacılar, gömülü pil veya elektronik aygıtlara gerek kalmadan veri iletmek için 3D baskılı plastik nesneler için bir …

1 yorum

  1. Yok artık daha neler kurye kapımızı biz yokken açıcakta paketi bırakıcak eve ya sonra ? Bu iş tutmaz

Bir Cevap Yazın