Aksesuarlarınız hem şık hem akıllı olsun!

0
230 Okunma
bellabeat

Son yıllarımızın trendi giyilebilir teknolojilerin geliştirilmesi yeni bir ürün grubu ortaya çıkardı. Bir kısmı unisex olarak da tasarlanan fakat genellikle kadınlar tarafından dikkat toplayan bu ürün, akıllı aksesuarlar. Şıklığından ödün vermeden zeka eklenen aksesuarlar gün içerisindeki yaşantımıza ve giyim kuşamımıza ayak uydurabiliyor.

Bu sıralar kadınlar tarafında en çok dikkat toplayan akıllı aksesuardan biriyse Bellabeat Leaf Urban oldu. Oldukça fonksiyonel olan bu ürün, kullanım kolaylığı ve sadeliği ile ön plana çıkıyor.

Bellabeat Leaf Urban

bellabeat leaf urban

Broş şeklinde tasarlanan bu aksesuar, herhangi başka bir aracıyı satın almadan kullanmanıza olanak sağlıyor. Ürünü kıyafetinize tutturabilir, bileklik veya kolay olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. mobil uygulama tarafından yönetilen Bellabeat’in, akıllı donanımı sayesinde 14 günlük verilerinizi tutabilir ve yedekleyebilirsiniz. Şarj ihtiyacı olmayan Bellabeat, pil ile çalışır ve bir pil ömrü yaklaşık 6 aydır. Kullanım oldukça basit olan bu ürün herhangi bir düğme veya benzeri yöneticiye sahip değildir. Hassas hareket sensörü ve titreşim özeliği sayesinde, mobil uygulaması aracılığı ile kurduğunuz alarma göre size titreşimler gönderir ev uyku saatinizi not eder. Bu özeliği ile bir uyku izleyici özelliği görür. Aynı şekilde gün içerisinde fazla hareketsiz zamanlar geçiriyorsanız size uyarı titreşimleri gönderebilir.

bellabeat leaf urban gif

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Bellabeat, su geçirmez yapıdadır.  Bu aksesuar adet dönemlerinizi, doğurganlığınız ve sağlığınız hakkında size geri bildirimler sağlar. Sağlığınızı, uykunuzu ve stres seviyenizi kontrol altında tutmanıza yarayacak Bellabeat, 4 farklı model ve 2 farklı  renk seçeneklerine sahiptir.

Tasarımından ödün vermeden ve herhangi bir extra masrafa katlanmadan kolayca kullanabileceğiniz bu akıllı aksesuar ile sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Hayatınızın her anında sizinle olmak için tasarlanmış bu aksesuar hakkında daha detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için Bellabeat web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz