Dövme yaptırmayı düşünenlere özel uygulama INKHUNTER

2
5.578 Okunma

Özellikle yaz dönemlerinde dövme yaptıranların sayısı artıyor. Eğer siz de dövme yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle bu uygulamayı indirmelisiniz. Uygulama, hem yaptırdığınız dövmeden pişman olup sildirme ihtimalinizi azaltacak hem de daha doğru bir tercih yapmanıza yardımcı olacak.

Geçici veya kalıcı, küçük veya büyük bir çok dövme deseni bulabilirsiniz. Veya kendi yaratıcılığınızı konuşturarak farklı modeller ortaya koyabilirsiniz. Fakat her dövme vücudunuzda, kataloglardaki ya da çizimlerinizdeki kadar güzel durmayabilir. Bu riskleri ortadan kaldırmak için çok basit bir yöntem var. INKHUNTER uygulamasını kullanmak.

INKHUNTER nedir? Nasıl kullanılır?

INKHUNTER mobil uygulama

Mobil cihazlarınıza indirebileceğiniz u basit uygulamada hesap açarak gerçek zamanlı dövme deneyiminde bulunabilirsiniz. Kendi bulduğunuz veya çizdiğiniz dövmelerin fotoğrafını ekleyebilir veya INKHUNTER uygulaması içerisindeki farklı dövme çeşitlerini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Öncelikle dövmenizi seçip uygulamak istediğiniz yere 3 düz çizerek kamerada ki aynı konuma getirin, farklı açılardan fotoğrafını çekerek dövmenin duruşunu gözlemleyebilirsiniz. Aynı zamanda fotoğrafları kaydederek arkadaşlarınızla paylaşmanıza da olanak sağlar.

Ücretsiz olan INKHUNTER uygulaması özellikle dövme tutkunlarının en sevdiği uygulamalardandır. Siz de dövme yaptırma konusunda deneyimli değilseniz veya daha önce yaptırdığınız dövmede hayal kırıklığına uğradıysanız u uygulama size yardımcı olacaktır. Uygulamaya dair daha detaylı bilgiye INKHUNTER web sitesinden ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz