18 Nisan Pazar 2021

Apple One More Thing etkinliğinde neler duyuracak?


One More Thing

Apple’ın “Bir şey daha” mesajıyla duyurduğu sürpriz etkinlik, 10 Kasım 2020’de gerçekleşecek. Peki Apple, Türkiye saatiyle 21:00’de gerçekleşecek olan etkinlikte neler duyuracak?

Apple “One More Thing” etkinliğinde neler duyuracak?

Dün itibarıyla söz konusu etkinlik için açıklamalar yapıldı. Yapılan duyuruyla beraber Apple “One More Thing” adı verilen etkinliğin 10 Kasım tarihinde yapılacağı duyuruldu. Önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Apple sürpriz etkinliğinde tanıtılacak modeller için bir çok iddia ortaya atıldı, bu iddialara göre etkinlikte yeni Mac modelleri tanıtılacak. Bir diğer iddia ise yeni Mac’lerde Intel işlemci yerine, Apple Silicon işlemcinin kullanılacağı oldu.Y eni işlemci Apple Silicon‘un Mac modellerine yüksek performans ve düşük güç tüketimi sağlayacağı belirtiliyor.

Apple Silicon işlemcilerin kullanılacağı, yeni bilgisayarların MacBook 12 inç, MacBook 14 inç ve iMac 24 inç olacağı bekleniyor. Ayrıca etkinlikte macOS Big Sur ve yeni Apple AirPods Studio kulaklık tanıtılması bekleniyor.

Etkinlik Apple Park’ta düzenlenecek, apple.com üzerinden de canlı olarak aktarılacak.

Apple HomePod ile çalışan ilk müzik uygulaması belli oldu

YAZAR: Merve Sağır

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Siri Apple etkinliğinin tarihini açıkladı

Apple’ın 2021 yılındaki ilk etkinliğinin tarihi, şirketin sesli asistanı Siri tarafından açıklandı. MacRumors sitesinin haberine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir