19 Ağustos Pazartesi 2019

Apple Watch Challenge başlıyor!


Apple her sene hem kullanıcılarını formda tutmak hem de kalp hastalıklarına karşı farkındalık yaratmak için bir yarışma düzenliyor. Apple Watch Challenge ismi verilen yarışmanın bu yılki tarihi ise 8 Şubat olarak belirlendi. Yarışma 8 Şubat günü start alacak ve Sevgililer Günü olan 14 Şubat’a kadar devam edecek. 

Tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da kurallar aynı. Etkinliğe katılmak isteyen Apple Watch kullanıcılarının, saatlerindeki yeşil egzersiz halkasını 8 Şubat14 Şubat tarihleri arasında kapatması gerekiyor. Çünkü akıllı saat normal hızda bir yürüyüşü bile egzersiz olarak sayıyor. Daha sonrasında kullanıcıların HealthKit ile uyumlu çalışan herhangi bir fitness uygulaması kullanması gerekiyor. 

Egzersiz halkasını belirtilen süreler içinde kapatan herkes Sevgililer Günü için Mesajlar ve FaceTime uygulamalarında bazı çıkartmalar ve rozetler kazanacak. Apple Watch sahiplerine 7 Şubat günü etkinlik ile ilgili bir uyarı gelecek. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uçaklarda sanal gerçeklik dönemi başlıyor

Havayolu şirketleri uçuşlarda yolcuların en iyi şekilde vakit geçirebilmesini sağlamak için eğlence sistemlerini çok daha …

Bir Cevap Yazın