5 Ağustos Çarşamba 2020

Apple Watch için Muud desteği sunuldu!


muud

Türk Telekom’un moduna göre müzik deneyimi sunan müzik platformu Muud, artık Apple Watch’ta. Uygulama Apple Watch kullanıcılarına saatleri aracılığıyla müzik listelerine istedikleri yerde istedikleri zaman ulaşma imkanı tanıyor. Apple Watch akıllı saatleriyle uyumlu hale getirilen müzik uygulaması sayesinde Apple Watch kullanıcıları en son çıkan albümlere ve listelere akıllı saatlerinden göz atabiliyor.

Apple Watch kullanıcıları Muud ile moduna göre müzik dinleyecek!

Apple Watch kullanıcıları ayrıca uygulamada ünlülerin seçtiği müziklerden oluşan listeleri, kendileri için oluşturdukları listeleri ve favori şarkılarını da Apple Watch akıllı saatlerinden seçerek dinleyebiliyor.

Türk Telekom, müzik platformu ile müzikseverlere milyonlarca şarkılık sınırsız bir dijital keyif sunuyor. Muud, arşivinde bulunan 4 milyona yakın yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleme imkanı sunuyor. Dijital dünyada giderek yaygınlaşan kişiselleştirme konseptine uygun olarak tasarlanan uygulamayla müzikseverler bu zengin arşivi kendileri yönetiyor, istedikleri gibi şekillendirebiliyor.

Uygulama, keşfet sayfası ve liste filtreleriyle kişiselleştirmede iddialı yenilikler sunmayı amaçlıyor. Muud’un müzik filtreleri arasında ‘Nasıl hissediyorsun?’ başlığı altında aşık, mutlu ve hüzünlü gibi kategoriler yer alırken; ‘Ne yapıyorsun?’ başlığı altında yemek, uyku, spor; ‘Müziğin nasıl olsun?’ başlığı altında ise hareketli, sakin ve nostaljik gibi pek çok farklı kategori bulunuyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TikTok ABD'de Microsoft'a satılıyor

TikTok ABD’de Microsoft’a satılıyor: İşte detaylar!

Bir süredir gündemden düşmeyen TikTok yasağı yerini ”satılmaya” bırakmış durumda. ABD Başkanı Donald Trump’ın Çin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir