24 Ocak Cuma 2020

Apple Watch Series 4 Hermès yeni kadranlara kavuştu!


Bir akıllı saatin yalnızca sağlık ve spor amaçlı değil, aynı zamanda şık bir aksesuar olabileceğini de gösteren Apple, Watch modelleri ile her zaman herkese hitap etmeyi amaçlıyor. İşte bu yüzden Apple Watch Series 4 modelinin iki farklı versiyonu bulunuyor. Biri daha sportif bir tasarım arayanlar için Apple Watch Series 4 Nike, diğeri ise şıklıktan vazgeçemeyenler için Apple Watch Series 4 Hermès.

Apple Watch Series 4 Hermès’e yeni güncelleme

Apple Watch Series 4 Hermès versiyon yeni güncelleme ile yeni kadranlara kavuşuyor. watchOS 5.2 güncellemesini alan akıllı saat sahipleri kadranını pembe ya da mavi yapabilecek. Diğer Hermès kadranlarında olduğu gibi yeni kadranlarda da akrep ve yelkovanın rengi bulunduğu yere göre değişecek.

Yalnızca saat dilimini, tarihi ya da kronometreyi gösterebilen zarif kadranlar ne yazıkki saatin diğer yetenekleri için uygun değil.

Yeni kadranları kullanabilmek için iOS 12.2 yüklü bir iPhone da olması gerekiyor.

Apple Watch Series 4 Hermès sahiplerinin kendini biraz özel hissetmek istediği bilinir. Bu yüzden yeni kadranların onları çok mutlu edeceğini söyleyebiliriz.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çin en iyi tasarımlar

Çin 2020 yılının en iyisi olabilir!

Çin 2020 yılının en önemli tasarımlarına imza atıyor. Bu noktada değerlendirildiğinde tasarım trendlerini domine ediyor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir