18 Ağustos Perşembe 2022

Apple, yeni dizisi için Whiplash ve La La Land’ın yönetmeniyle çalışacak


Son zamanlarda yeni televizyon yapımlarıyla sık sık gündeme gelen Apple‘ın, Whiplash ve La La Land adlı yapımların yönetmeni Damien Chazelle ile yeni bir projeye başlayacağı bildirildi.

Yeni televizyon serisi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamasına karşın, Variety‘nin yaptığı habere göre televizyon serisinin her bölümünü Chazelle, yazacak ve yönetecek.  Dizinin yapımcılığını Ozark, Counterpart ve House of  Cards gibi yapımlara imzasını atmış olan MRC üstleniyor.

Netflix ve Amazon’a yetişmeye çalışıyor

Ocak ayının ortalarında yapılan açıklamayla yeni komedi serisini yayınlayacağı bildiren Apple’ın, Kristen Wiig ve Reese Witherspoon ile çalıştığı biliniyor.Bu komedi serisi aynı zamanda Apple’ın oluşturduğu ilk komedi serisi projesi olma özelliği taşıyor.

Çalışmalarınu sürdürdüğü diğer projeleri arasında ise, sabahları yayınlanacak drama dizisi Reese Witherspoon ile Jennifer Aniston‘ı bir araya getiriyor. Bunun dışında Steven Spielberg‘ün Amazing Stories adlı antoloji çalışmasının hazırlığında olan Apple, Battlestar Galactica yaratıcısı Ronald D.Moore ile sci-fi drama serisi ‘See‘ adlı yapım hazırlığında.

Apple’ın son zamanlarad TV yapımlarına verdiği hızla Netflix ve Amazon‘a yetişmeyi hedeflediği düşünülüyor.

YAZAR: Özüm Oben Şendil

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 18 Ağustos aktüel kataloğu PHILIPS AMF220 Hava Temizleyici

A101 aktüel kataloğu bu hafta yine capcanlı. Her türden ürünün bulunduğu katalogda uygun fiyatlı teknolojik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.