26 Ekim Salı 2021

Apple WWDC 2021 tarihi belli oldu! İşte beklentiler


Apple WWDC 2021

Apple yeni yazılımlarını duyuracağı WWDC 2021 etkinliği için tarih verdi. Koronavirüs sebebi ile online yapılacak lan etkinlikte bir çok yeni yazılımın duyurulması bekleniyor. İşte etkinliğe dair ayrıntılar ve beklentiler.

Apple WWDC 2021 etkinliğinin tarihi belli oldu

World Wide Developer Conference 2021 için sonunda Apple’dan tarih geldi. Geçtiğimiz yıl koronavirüs sebebi ile dijital olarak gerçekleşen etkinlik; bu yılda aynı dijital olarak düzenlenecek. Birçok yeni yazılımın sunulacağı etkinlik 7 Haziran’da başlayacak. Greg Joswiak’ın attığı tweet ile ortaya çıkan bilgiye göre, etkinlik 7 Haziran da başlayıp 11 Haziran’da son bulacak.

Apple WWDC 2021 etkinliğinde henüz nelerin sunulacağı kesin değil. Fakat yapılan sızıntılara göre iOS 15, macOS 12, watchOS 8 ve yeni işletim sistemlerinin gelmesi bekleniyor. 5 gün sürecek etkinlikte yazılım ve işlemcilerin yanı sıra yeni ürünlerde bekleniyor. AirTags, yeni AirPods ve iPad’ler ve yeni iMac’ler de beklentiler arasında. Firma henüz etkinlik hakkında daha fazla detay vermiyor. Birçok markanın da yaptığı gibi dijital ortamda gerçekleşecek etkinliğe online olarak izlemek mümkün olacak.

YAZAR: Ayşenur Sandıkçı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

facebook messenger

Facebook Messenger ile sohbetler artık daha keyifli olacak

Sosyal medyanın haberleşme servisi haline gelen Messenger, yeni özelliği ile görüşmelere renk katacak. AR temelli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir