4 Aralık Salı 2018

Apple, yeni bilim kurgu serisi hazırlığında


Dünyanın önde gelen teknoloji firması Apple, Netflix ve Amazon gibi orijinal yapımların üzerine düşmeye başladı. Şirket, geçtiğimiz günlerde ”See” adı verilecek olan yeni bilim kurgu serisini çıkarmaya hazırlandığını duyurdu.

Peaky Blinders ve Taboo adlı yapımların yazarı Steven Knight tarafından yazılacak olan yeni seri, bilim kurgu-drama türünde olacak. Dizinin yönetmenliğini Hunger Games‘in yönetmeni olan Francis Lawrence‘in yapacağı da gelen diğer duyumlar arasında.

Apple’ın dördüncü yapımı olan dizinin kaç bölümden oluşacağı kesin olarak bilinmemekle birlikte sekiz bölümden oluşacağı tahmin ediliyor.

Netflix ve Amazon’a rakip olabilir

apple tvŞu ana kadar orijinal yapımları için 1 milyar dolar harcadığı açıklanan şirket henüz bilim kurgu-drama türündeki yeni yapımı hakkında detaylı bilgi vermedi. Ancak orijinal içeriklerinin kadrosunun sağlam olduğu gözlenen şirketin ilerleyen zamanlarda Netflix’e rakip olabileceği düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPod alternatifi çok uygun fiyattaki bu muhteşem kulaklıkları kaçırmayın!

Apple ürünleri inkar edilemez harika. Şık tasarımları, güçlü kullanıcı arayüzleri ve genel kalitesi ile tanınan Apple’ın …

Bir Cevap Yazın