4 Aralık Salı 2018

Moodo akıllı ev parfümüyle tanışın


moodo akıllı parfüm

Indiegogo projesi olarak yürütülen Moodo akıllı ev parfümleri, evlerimizin kesintisiz güzel kokmasını vaadediyor.

Geçen yıl projesi başlatılan Moodo akıllı ev parfümleri bu yıl ki CES fuarında tanıtıldı. Reklamında da belirtildiği gibi kullanıcılara, telefonlarından veya tabletlerinden seçim yapabilme ve evlerinin koksunu yönetebilme imkanı vermektedir.

Kokuları karıştırabilirsiniz

moodo akıllı parfum

Kokulu mum sevenlerin beğenisini çoktan kazanmış olan Moodo’nun ayrıca belirtilen özelliği ise, telefona indirilecek uygulama sayesinde bu kokuların karıştırılabilir ve ayrıştırılabilir oluşu olduğu açıklanıyor. Her kokunun 1-2 ay aralığında tüketildiği de ayrıca verilen bilgiler arasında.

30 farklı koku seçeneğinden 4 tanesini aynı süre içerisinde kullanabileceğiniz ürünün en öne çıkan kokuları ise Orange Sunrise, Precious Spices, Grandma Vanilla ve Midnight Trill‘dir.

Evinizin kokusunu telefonunuzdan yönetmenin fiyatının biraz tuzlu olacağını söyleyelim. Piyasaya 189$ olarak belirlenmiş fiyatıyla sürülen ürün 12 farklı koku seçeneği sunuyor. Kişi seçeceği 4 kokudan oluşan paketi satın alarak Moodo’sunu kullanmaya başlayabiliyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPod alternatifi çok uygun fiyattaki bu muhteşem kulaklıkları kaçırmayın!

Apple ürünleri inkar edilemez harika. Şık tasarımları, güçlü kullanıcı arayüzleri ve genel kalitesi ile tanınan Apple’ın …

Bir Cevap Yazın