25 Haziran Salı 2019

Apple’ın elinden çıkmayan gökkuşağı gibi iPhone’lar!


Fransız bir şirket olan Remade, iPhone 6 ve iPhone 7 modellerini satın aldı. Onları rengarenk şekilde kaplayan şirket, Apple’dan daha ilgi çekici telefonlar ortaya çıkardı. Canlı renk tonlarıyla kaplanan telefonların farklı renk seçenekleri bulunuyor; gül rengi, portakal rengi, bronz, ahududu rengi, köpük rengi ve safir. 

Telefonları daha çekici hale getiren Remade, modelleri ilk kez MWC 2019’da görücüye çıkarmıştı. Burada dayanıklılıkları konusunda bazı kafa karışıklıkları ortaya çıkmıştı. Çalışmalarına devam eden şirket şimdilik bunu kabul ediyor. Fuarda hangi renklerin talep gördüğünü ölçmek isteyen şirket bu aşınma sorununun ortadan kalkacağı konusunda ısrarcı. Yani son kullanıcıya ulaştığında sağlamlıkla ilgili herhangi bir sorun olmayacak diyebiliriz.

Remade ilerleyen aylarda telefonlarını Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkacak. Şimdilik mevcut odak nokta iPhone 6 ve iPhone 7 modelleri olsa da ürün ailesine iPad ve daha yeni iPhone modelleri de eklenecek. 

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iOS 13 kamera için önemli bir özellik sunacak!

WWDC 19 ile iOS 13 tanıtıldı. iOS 13’ün sunulan özelliklerinin yanında, kesin olmayan özellikleri de sızmaya ve netleşmeye devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın