Arzum ile kışa zinde hazırlık

0
815 Okunma

Yıl boyu hastalıklardan korunmak ve sağlıklı bir hayat sürmek için güçlü bir bağışıklık sistemine sahip olmak gerekiyor. Özellikle kış aylarında soğuk havanın da etkisiyle soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklar kaçınılmaz oluveriyor. Bu durumda vücut direncini arttırmak ve daha enerjik olmak için bol bol meyve suyu içmekte fayda var.

Sağlıklı bir ara öğün olan meyve suları, vücudu gün boyu zinde tutmaya yardımcı oluyor. Arzum, farklı ürünleri ile kış mevsimi yaklaşırken sağlıklı besinler hazırlamanıza yardımcı olan Freshmix, Meyvix ve Shake’N Take ile birbirinden leziz ve sağlıklı içecekleri hemen hazırlamanızı amaçlıyor.

3 farklı renk seçeneğine sahip!

Arzum Shake’N Take, değişen mevsim koşullarında vücut direncinizi arttıracak sağlıklı içeceklerle ihtiyacınız olan vitamin ihtiyacını karşılamanızı amaçlıyor. Arzum Shake’N Take; siyah, mavi ve pembe renk seçeneklerine sahip.

 

Sporcu içeceğinden, bol vitaminli meyve sebze sularına kadar birçok içeceği tek tuş ile hızlı bir şekilde hazırlayabilen Arzum Shake’N Take, kolay kullanımı, taşınabilir iki farklı boydaki haznesi ve ergonomik tasarımıyla dikkat çekiyor.

Kullanım sonrası temizlik derdi yok!

Slow Juicer adı verilen düşük hızda sıkma teknolojisi sayesinde sıkım esnasında herhangi bir ısı ortaya çıkarmadığı için besinlerin oksitlenmesini önleyen Arzum Freshmix Slow Juicer, meyve ve sebzelerin vitamin değerlerinin korunmasını sağlıyor. Freshmix Slow Juicer, içerisindeki burgu mekanizması ile meyve ve sebzeleri rendelemek yerine sıkarak sularının tamamen çıkmasına ve daha fazla vitamin elde edilmesine imkan sunuyor.

Meyve ve sebze suyunu ve posasını başarılı bir şekilde iki ayrı kaba ayırabilen, düşük devirli güçlü motoru ile sessizce çalışıyor. Meyve ve sebze suyu haznesinin yanı sıra posa haznesinin de bulunması, kullanım sonrası temizlik derdini ortadan kaldırıyor.

Geniş yiyecek kanalı sayesinde meyve ve sebzeleri bütün halinde haznesine alabilen Arzum Meyvix, çıkarılabilir 2 lt geniş posa haznesi ve 1,5 litre kapasiteli sürahisiyle meyve ve sebze suyunun en doğal halini sunuyor. Paslanmaz çelik filtresi, parçalayıcısı ve süzgeciyle uzun ömürlü kullanım sağlayan Arzum Meyvix Katı Meyve Sıkacağı kırmızı rengiyle mutfaklarda fark yaratıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz