18 Ağustos Perşembe 2022

İPhone X satışları rekor kırıyor

Apple’ın yeni modeli olan İPhoneX Türkiye’ye gelmeden bile sipariş yağarken ülkemize gelir gelmez satış rekorları kırmaya başladı bile.


İPhone serisinin göz bebeği olan X serisi ülkemize geçen günlerde gelmişti. Ülkemize gelir gelmez satış sayısının artması ile birlikte satış rekorları kırmaya doğru gitmektedir. Teknoloji harikası olan bu donanım canavarı İPhone X, satış rekorları kıracak gibi görünüyor. İPhone kullanıcıları tarafından çok sevilen 8’den sonra gelen X serisi İPhone kullanıcıları tarafından çok sevildi direkt olarak satın alındı. Ülkemize geliş fiyatı çokta uygun olmasa bile bulundurduğu özellikler sayesinde X satın almaya değer gibi görünüyor.

İPHONE X SATIŞ REKORLARI KIRIYOR

Dünyanın öncü firmalarından biri olan Apple şirketi amiral gemisi olan İPhone serisine bir model daha ekledi. İPhone 8’den sonra direkt olarak X serisi dünyaya sunmuştu ve çok beğenilmişti. Ülkemize henüz geçen günlerde gelen bu akıllı telefon gerçek anlamda akıllı olmak ile birlikte halkımız tarafından çok sevildi ve tercih edildi halen tercih edilmeye de devam etmektedir. İPhone X serisi ile piyasaya güçlü ve dinamik bir şekilde giren Apple, piyasada tekrar kendini kanıtladı ve tahtını hiç kimseye bırakmayacağını tekrar kanıtlamış oldu.

Günümüz de şuan İPhone kullanıcıları çoğaldı ve çoğalmaya da devam etmekte. İPhone X fiyatı çokta ucuz olmamasına rağmen halen sipariş alınmakta ve bu siparişler sonucu neredeyse diğer serilere göre satış rekorları kıracak gibi görünüyor.

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En ucuz market alışverişi nasıl yapılır?

Market alışverişi yapacak mağazaların artması ile fiyat rekabeti oluştu. Ekonomik durum da göz önüne alındığında …

1 yorum

  1. hiç güzel bir telefon değil. ekranın üst tarafındaki girinti çok amatör duruyor. apple, artık tararım anlamında dilini değiştirmemekle birlikte bozmaya da başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.