Şık ve teknolojik Siemens IQ500 buzdolapları

0
1.170 Okunma
Siemens IQ500 buzdolapları
Siemens IQ500 buzdolapları

Siemens , taze ve lezzetli öğünler için mevsim sebze ve meyvelerini iQ500 serisi buzdolapları ile korumaya alıyor. Üstün teknolojisi sayesinde gıdaları 2 kata kadar daha uzun süre taze tutan iQ500 serisi buzdolapları geniş iç hacimleri ile yer sorunu olmadan yiyecekleri kolayca düzenlemeyi sağlıyor.

Üstün teknolojiyi estetik çizgilerle buluşturan Siemens Ev Aletleri, iQ500 serisi KG86NAI42N, KG86NAW30N, KG76NAI32N, KG76NAW30N ve KG86NAI30N buzdolapları ile hem mutfaklara hem sofralara yeni bir soluk getiriyor.

LEZZETLİ YEMEK YAPMAK İÇİN TERCİH EDEBİLİRSİNİZ

Lezzetli ve sağlıklı yemek yapmanın başlıca kuralı taze gıda kullanımı. Siemens iQ500 serisi soğutucularda bulunan hyperFresh plus tazelik sistemi, yiyeceklerin kuru hava ile temasını en aza indiriyor ve çekmece içerisindeki nem oranının ayarlanabilir olması sayesinde de meyve ve sebzeleri 2 kata kadar daha uzun süre taze tutuyor. Et ve balık için birbirinden bağımsız, sıcaklığı ayarlanabilir ve daha fazla alana ihtiyaç duyulduğunda çıkarılabilen iki farklı çekmece ünitesi bulunan iQ500 serisi soğutucular, böylece esnek iç kullanım imkanı yaratıyor.

682 litrelik geniş iç hacmiyle kendi alanında en büyük hacme sahip olan KG86NAI42N, KG86NAW30N ve KG86NAI30N buzdolaplarında bulunan birbirinden ayrı nem kontrol ayarı bulunan 2 adet meyve/sebze çekmecesi ise geniş ailelere ihtiyaç duyulan alanı sunuyor.

GELECEĞİN TASARIMLARI EVLERE KADAR GELİYOR

İleri teknolojiyi estetik tasarımla birleştirerek tüketicilerin ihtiyacına cevap veren çözümler sunan Siemens Ev Aletleri, iQ500 serisi KG86NAI42N, KG86NAW30N, KG76NAI32N, KG76NAW30N ve KG86NAI30N buzdolapları ile mutfaklarda konfor ve şıklık dönemini başlatıyor.

A++ ve A+++ enerji sınıfına ait ürünler sunan Siemens iQ500 serisi soğutucularda bulunan LCD kapı elektroniği, hem buzdolabının hem de derin dondurucunun sıcaklık ayarını ayrı ayrı yapabilmeyi, aynı zamanda tatil modu, ekonomi modu gibi farklı fonksiyonları ayarlamayı sağlıyor. FreshSense sensör teknolojisi ise buzdolabının içine ve dışına yerleştirilmiş sensörler aracılığıyla sürekli sıcaklık ölçümü yaparak buzdolabının içindeki sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz