17 Ekim Perşembe 2019

Astım spreyini şık bir aksesura dönüştür


Bastonlar fiziksel yardımlardan objelere dönüştüğünde, tıp / sağlık ekipmanlarının çoğu aynı filtreden geçirilebilir  hale geldi ve bunları klinik görünümlü ürünlerden istenen ürünlere dönüştürmemize olanak sağladı.

RISD‘deki tasarımcılar beyaz ve mavi plastik soluma cihazlarını çok daha değerli bir şeye dönüştürdüler.

İçtiğiniz su temiz mi?

Myst bize neler sunuyor?

Çağdaş teknolojiden CMF ipuçlarını alan Myst, kaygan, yuvarlak bir form, keskin kenarlar ve belki de en büyüleyici malzemelerden ve bitiş kombinasyonlarından biriyle geliyor. Siyah ve altını klasik bir eşleştirmeyle bir araya getiren Myst, daha az tıbbi bir cihaza benziyor ve daha çok birinci sınıf bir aksesuara benziyor, bugünün pazarındaki sağlıklı olmayan boşluklarda; gördüğümüz tasarım yönü oluyordu sadece.

Tasarımcılar: Walmen Dumaliang, Rance Pritchard, Scott Seung-Hyuk Noh ve Chris O’Connell.

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robotik aynalar

Robotik aynaların güneş ile muhteşem dansı

Teknolojinin doğadan esinlendiğine çoğu zaman şahitlik ediyoruz. Bu duruma en güzel örneklerden birisi ayçiçeğinden esinlenen …

Bir Cevap Yazın