BabyWatcher ilk defa görücüye çıkıyor

0
441 Okunma
BabyWatcher ultrason görüntüleme cihazı

Dünya’nın ilk ve tek her yerde kullanılabilen sağlıklı, güvenli, basit ve erişilebilir ultrason görüntüleme hizmeti sunan BabyWatcher, Anne Bebek Çocuk Fuarı İBS’de 15-17 Aralık 2017 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde uygulamalı olarak sergilenecek.

İstediğiniz zaman bebeğinizi izleyin

Bildiğimiz ultrason cihazlarının tüm tıbbi tanı teşhis kısımlarını ortadan kaldırarak geriye bebeğin hareketlerinin ve büyüyüşünün gözlemlenebildiği ve bunun beraber 2 boyutlu video ve fotoğraf kaydı yapılmasını sağlayan BabyWatcher, hiçbir medikal uzmana gerek olmaksızın tehlikesiz ve güvenle kullanılabilen tek ultrason cihazı olma özelliğini de taşıyor. Anne ve babaların hamilelik boyunca güvenle, diledikleri zaman, diledikleri yerde ve kiminle isterlerse bebeklerini görebilmelerini sağlayan BabyWatcher, piyasada iddialı bir şekilde yerini alıyor.

Anıları istediğiniz zaman kaydedip paylaşabilirsiniz

Oturduğunuz yerden birkaç küçük işlemle çalışan cihaz, dilediğiniz süre boyunca kapınıza teslim edilerek bu deneyime ulaşabilmenizi sağlıyor. 2017 sonunda Android Market ve Apple Store’da uygulamaları da indirilebilecek olan ürün, “Save and Share” özelliği ile kaydetme, saklama ve sosyal medyada paylaşma imkanı da sunacak.

3 gün, 1 hafta veya 2 hafta olmak üzere 3 tip kiralama seçeneği bulunacak olan BabyWatcher cihazları, buna ek olarak uzun süreli kiralamalar da sağlayacak. Hamilelik sürecinde olan sevdiklerine bu eşsiz deneyimi sunmak isteyenler de gift cardlar ile BabyWatcher kiralamasını hediye edebilecekler.

Tamamen steril bir biçimde kullanıma hazır olarak beraberinde kullanım kılavuzu ve jel ile özel kutusunda kullanıcıya sunuluyor. Ürüne şimdiden kayıt yaptırmak için www.parentaz.com’u ziyaret etmek ya da 0212 269 60 82 numaralı telefonu aramak yeterli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz