11 Ağustos Perşembe 2022

Birkaç dakikada dümdüz saçlara kavuşmak mümkün


Remington, dakikalar içinde düz ve pürüzsüz saçlara kavuşmak isteyenlere yeni modeli CB7400 Düzleştirici Tarak‘ını sunuyor. Remington CB7400‘ün diğer düzleştiricilerden önemli bir farkı bulunuyor. Bu fark ise fırça ve düzleştiricinin bir arada olması… Remington CB7400, anti-statik seramik kaplama özelliği ile saçların kolayca kaymasını ve elektriklenmeden düzleşmesini sağlamasıyla da dikkat çekiyor.

Her saç tipine uyum sağlıyor

Saçları tararken düzleştirebilen CB7400, saçların doğal hacmini koruyarak düzleştiriyor. Tasarımıyla da öne çıkan model, rahat kullanımıyla her saç tipine uygun olarak tasarlanmış. 3 ısı ayarı bulunan Düzleştirici Fırça’nın otomatik kapanma özelliği olası kazalara karşı güvenlik önlemi almanıza yardımcı oluyor. Saklama çantası sayesinde her yere taşıyabileceğiniz ürün ile saçlarınızın her zaman bakımlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

CB7400 Düzleştirici Fırça satış fiyatı: 259,00 TL

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüz temizleme cihazı kullananlar için ipuçları

Sağlıklı ve güzel bir cilt için kullanabileceğimiz pek çok çeşit yüz temizleme cihazı bulunuyor. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.