Barilla’dan akıllı yemek masası

0
202 Okunma

Çalışmalarını “Sizin için iyi, Gezegen için iyi” misyonu ile yürüten Barilla, Barilla IQ isimli akıllı yemek masasını tanıttı. Barilla, Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’nda akıllı yemek masası ile geleceğin restoran konseptini bugünden deneyimletti.

Geçen yıl makarna baskısı yapabilen 3 boyutlu yazıcısı ile makarna tasarımları yapılmasına olanak tanıyan Barilla, şimdi de makarnaları otomatik olarak tanıyan ve hikayesini anlatan akıllı yemek masası Barilla IQ’yu tanıttı.

Bu masa makarna tarifi veriyor

Aynı anda 6 kişinin kullanabildiği ve dokunmatik ekrana sahip olan akıllı yemek masası, üzerine konulan tabağın içerisindeki makarnayı tanıyarak, tarifin hangi ürün serisi ile yapıldığını algılayıp, ürün ve tarif hakkında bilgileri kullanıcısıyla paylaşıyor.Çalışmalarını “Sizin için iyi, Gezegen için iyi” misyonu ile yürüten Barilla, Barilla IQ adlı akıllı yiyecek masasını makarna severlere sundu.

Barilla, Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’nda akıllı yiyecek masası ile geleceğin restoran konseptini bugünden deneyimletti. Geçen yıl makarna baskısı yapabilen 3 boyutlu yazıcısı ile makarna tasarımları yapılmasına olanak tanıyan Barilla, şimdi de makarnaları otomatikman tanıyan ve öyküsünü özetleyen akıllı yiyecek masası Barilla IQ’yu tanıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz