26 Nisan Perşembe 2018

İşte bu hafta vizyona girecek olan filmler: 6 Ekim Cuma


Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 3’ü yerli 7 film vizyona girdi. Başrollerinde Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana de Armas, Jared Leto ve Robin Wright gibi isimlerin olduğu “Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı“, korku türünde “Korku Kayıtları“, yerli yapımlardan ise “Babam” filmi öne çıkıyor.

Babam

Bazı büyük tiyatrocuların, sinema filmlerinde de o “büyük” oyunculuklarını sergilemesi hep eleştirilmiştir. Oturmaz çünkü. Hayatın doğal akışına terstir. Çetin Tekindor o sınırı geçmeyenlerden. Her an geçecekmiş gibi korkutup da geçmeyenlerden… Sanırım onu iyi oyuncu yapan da bu. Babası tarafından bir kere bile gözünün içine bakmadan büyütülen sardalya konservesi fabrikası sahibi Yusuf rolünde Tekindor.

Zihinsel engelli oğlunu, babasından öğrendiği gibi büyütüyor. Görmeden, bakmadan… Sonra bir şeyler değişiyor işte. Dokunaklı hikaye. 1994 doğumlu Berker Güven, Melisa Şenolsun ve Erkan Kolçak başrolün diğer isimleri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

netflix hikayeler

Netflix kullanıcılarına yeni özellik!

Neredeyse tüm sosyal medya kanallarında karşımıza çıkan hikayeler özelliği artık Netflix’e de geliyor. Mobil kullanıcıların …

Bir Cevap Yazın