Tinder Tepkiler devri başladı!

0
595 Okunma

Tinder yeni sunduğu özellikle platformundaki rahatsız ediciagresif ve saldırgan kullanıcılara karşı size yardımcı olmak istiyor. Facebook’tan aşina olduğunuz “Tepkiler” özelliği sayesinde kullanıcılar alkış, gülücük, kalp, göz devirme veya şişe fırlatma gibi animasyonlu cevapların gönderimi yapabilecek.

Platform, mükemmel bir dünyada yaşamadığımızı ve kadınların “serseri” davranışlarla karşılaştığının altını çiziyor. Bu sebeple en çok ihtiyaç duyanlara hem pozitif hem de yapıcı anında geri bildirimlerde bulunabilmelerini sağlamak amacıyla Tinder Tepkiler özelliği sunulmaya başlanıyor.

Tinder ile hak edene cevabını verebileceksiniz!

Tepkiler özelliğinin kullanıcılara bir sohbetin herhangi bir aşamasında kullanılabilecek yanıt yelpazesi sunmak üzere tasarlandığı ifade ediliyor. Nazik bir dürtmeden uyarı atışına veya cesur bir jeste kadar seçenekleriniz bulunuyor. Kısacası hoş karşılamadığınız bir davranışı bildirmek sadece bir tık ötenizde olacak.

Tepki göndermek için bir sohbette gülen yüz sohbetine dokunuyorsunuz ve Tepkiler simgeleri boyunca ilerleyip eşleşmenize göndermek istediğinizi seçebiliyorsunuz. Bu özellikle tüm kullanıcılara sohbetlerindeki tonu belirlemek ve daha iyi bir deneyim sunmak için en iyi pratikleri destekleyecek mesajlaşma standartları sunulmuş oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz