22 Mayıs Çarşamba 2019

Bebeğiniz için görüntülü bebek telsizleri!


Bebeklerimiz için belki de en kullanışlı ürünlerden biri bebek telsizleri ve monitörleridir. Bebeğinizin yanında değilken ne zaman uyandığını ve o an ne yaptığını hem dinleyebiliyor hem de görüntüleyebiliyorsunuz. Böylece endişe seviyenizi azaltmış ve olası tehlikelerden de bebeğinizi korumuş oluyorsunuz.

İşte sizler için seçtiğimiz ve Alve.com üzerinden satın alabileceğiniz 3 adet görüntülü bebek telsizi.

Motorola MBP854 HD Wifi Lcd Ekran Kamera

2.4 GHz ve Wi-Fi çift modlu kablosuz teknoloji kullanan ürün 4.3 inç LCD ekrana sahip. Ekran üzerindeki ebeveyn ünitesi kullanıcılara kamerayı sağa, sola, yukarı ve aşağı hareket ettirme olanağı sağlıyor. Kameralı bebek telsizi aynı zamanda oda ısısını izleme imkanı da sunarken beş adet sakinleştirici ninni ve müziği de bünyesinde barındırıyor.

Ürünlerü buraya tıklayarak Alve.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz

Bebevo VM901

Kameralı telsiz, ergonomik tasarımı ve uzun pil ömrüyle dikkat çekerken yüksek çekim gücüyle de evinizin her yerinden bebeğinize ulaşmanızı sağlıyor. Yine bu ürün de bebeğinizin oda sıcaklığını kontrol etmenize imkan verirken bebeğiniz için çeşitli müzikler de açabiliyorsunuz.

Ürünü buraya tıklayarak Alve.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz

Switel Bcf 817 Kameralı Bebek Telsizi

6,1 cm renkli LCD ekran özellikli görüntülü telsiz, 8 farklı ninni seçeneğini sunarken oda sıcaklığı göstergesi, enerji tasarrufu modu, zoom fonksiyonunu bulunduruyor. Bebek ünitesinde gece lambası da olan telsiz, gece görüşü sağlarken 300 metreye kadar çekim mesafesi seçeneğine sahip.

Ürünü buraya tıklayarak Alve.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fit-e sessizce satışa çıktı

Geçen şubat ayında düzenlenen Unpacked 2019 etkinliğinde Samsung akıllı telefon ailesinin yeni modelleri tanıtıldı. S10, …

1 yorum

  1. Yi home kamera alın mis gibi, 200 TL 🙂

Bir Cevap Yazın