Bebeğiniz, Lulla Doll ile siz yokken de sizi hissediyor!

0
317 Okunma

Yeni doğan bebekleri uyutmak kimi zaman ebeveynlerin kabusu haline gelebiliyor. Özellikleri geceleri ağlayan ve uyuyamayan bebekler ebeveynleri de yorgun düşürebiliyor. Lulla Doll ise bebeğiniz siz yokken de sizi hissedebilir diyerek bu soruna akılcıl bir çözüm getirmiş gibi görünüyor.

İzlanda menşeili şirket RoRo, piyasaya sundukları Lulla Doll ile bebeklerin mışıl mışıl uyumalarını hedefliyorlar.

Şirket, web sitelerinde yaptıkları açıklama ile, ”Hiçbir şey seven bir insanın bebek ile arasındaki kontağı kuramaz ancak Lulla Doll bu konuda ikinci sırada olmayı hedefliyor.” sözlerine yer veriyor.

Bebek, anne kokusuyla uykuya dalıyor

lulla doll
Annenin sekiz saatlik uykusu sırasında algıladığı kalp atışları ve nefes alışlarının kaydedilmiş olduğu Lulla Doll, aynı zamanda ebeveynin oyuncağı kendisine yakın tutması ile kişinin kokusunu emen bir teknoloji içermesiyle öne çıkıyor. Daha sonra bebeğin kollarına bırakılan oyuncak, baskı ile birlikte önceden kaydettiği kalp atışlarını ve nefes sesini duyurmaya başlıyor. Tabii ki bu sırada ebeveyn kokusu da bebeğin burnuna doğru yayılmaya başlıyor.

Lulla Doll’u kullanan kişilerin bebeklerinin uyku saatlerinin kesintisiz olarak arttığı gözlemleniyor. Amazon üzerinden satışı sunulan ürün için ayrıntılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz