3 Ağustos Pazartesi 2020

Bebek bezi ıslaklığını takip eden Butterfly!


Teknoloji ebeveynlerin hayatını da daha kolay bir hale getiriyor. Özellikle bebek sahibi olan aileler, bebek monitörü ya da nefes takibi yapan cihazlarla kendilerine daha fazla dinlenme alanı yaratabiliyorlar. Xtrava bu konfora konfor katmaya geliyor. Bebek bezinin ıslaklığını kontrol eden cihaz, ebeveyni bu konuda erkenden uyarıyor.

Giyilebilir bir cihaz olan Xtrava Butterfly, bebeğinizin bezini ne zaman değiştirmeniz gerektiğini takip ediyor. Böylece onlar huzursuzluğa başlamadan önlen alınmış oluyor. Giyilebilir bir cihaz olan Butterfly, bir dizi sensör ile görevini başarıyla yerine getiriyor.

Yapay zeka ve sensörlerin kullanıldığı cihaz, bebeğin hareketlerini ve nefesini takip ediyor. Butterfly, çevreyi izleyebiliyor ayrıca bebeğin uykusunu da analiz edebiliyor. Sahip olduğu nem sensörü hem bebeğin bezini hem de ortamdaki sıcaklık ve hava kalitesini takip edebiliyor. Tabi burada en önemli özellik bebek bezinin ıslak olup olmadığını takip edebilmesi.

Butterfly için yıllık abonelik içeren bir paket de almak gerekiyor. Cihazın fiyatı ise 99 dolar. Bu arada cihazın ülkemizde henüz olmadığını da hatırlatalım.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

en çok beğenilen Instagram fotoğrafları

Tüm zamanların en çok beğenilen Instagram fotoğrafları

Instagram pek çok akım gördü, milyonlarca beğeni alarak trend olan fotoğraflardan videolara milyonlarca paylaşımı da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir