Bebeklerin uyku problemine karşı ninni makinesi

0
336 Okunma
Profilo ninni makinesi
Profilo ninni makinesi

Bebeğiniz gün içinde aşırı ağlama krizine mi yakalanıyor ya da rahat uyuyamıyor mu?

Profilo Ev aletleri , kolik rahatsızlığı olan veya hemen uykuya dalamayan bebekler için geliştirdiği Profilo Ninni Makinesi uygulamasıyla bebeğinizin mışıl mışıl uyuması için sihirli bir dokunuş sunuyor.
Profilo Ev Aletlerinden yola çıkarak çamaşır makinesi, şarjlı el süpürgesi, elektrikli süpürge, bulaşık makinesi ve mikrodalga fırın seslerini ve özel olarak seçilmiş ninniler ile sakinleştirici etkiye sahip rahatlatıcı seslerin yer aldığı uygulamayı telefonunuza indirerek bebeğinize kolayca dinletebilir ve onun daha rahat ve sağlıklı uyumasına yardımcı olabilirsiniz.
Profilo Ninni Makinesi’ndeki sesleri dinleyen bebekler artık daha mutlu ve huzurlu uyuyor!

Bu uygulama ödül aldı

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin Ninni Makinesi Mobil Aplikasyon uygulaması dijital yaratıcılık çalışmaları ile başarılı olan markaların değerlendirildiği MIXX ödüllerinde, “Markalı Mobil Aplikasyonlar” kategorisinde Gümüş MIXX’in sahibi oldu.

Gümüş MIXX ile ödüllendirilen Profilo Ninni Makinesi Aplikasyonu, her 10 bebekten 7’sinde görülen kolik sendromuna çözüm sunmak amacıyla Profilo ürünlerinin sesleri ile oluşturuldu ve rahatlatıcı melodiler ve ninnilerle de zenginleştirilerek hem annelerin hem de bebeklerin sevdikleri bir başucu arkadaşı oldu.

Ninni makinesi uygulamasını Appstore ve Google Play üzerinden de indirebilirsiniz. Ayrıca tarayacı üzerinden de bu uygulamayı kullanabilir, buradan ulaşabilirsiniz.

Appstore indirmek için buraya, Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz