Hoover’dan kendi kendini temizleyen fırın

0
2.485 Okunma
kendi kendini temizyen fırın Hoover
kendi kendini temizyen fırın Hoover

Hoover, fırınların kendi kendini temizlemesini sağlayan Hydro Easy Clean teknolojisi ile bir hayali gerçeğe dönüştürüyor.

Teknolojinin ilerlemesi özellikle ev işleriyle sıkça uğraşan ev hanımlarına çok yaradı. Gün içinde ev işleriyle uğraşan kadınların zamanlarının çoğu bu işlere gidiyor ve kendilerine zaman harcama konusunda vakit bulamaz hale geliyorlar. Hoover, kendi kendini temizleyen fırınla kadınlara büyük bir yeniliğe imza attı ve kadınlara büyük kolaylık sağlayacak teknoloji üretti.

Şık ve sade bir tasarıma sahip olan bu fırın, mutfakta duruşuyla kadınları kendine hayran bırakacak gibi görünüyor.

Siz bırakın, fırını Hydro Easy Clean teknolojisi temizlesin

Hoover, mutfakta lezzetli yemekler yaparken, hijyenden de ödün vermek istemeyenler için teknoloji ile harikalar yaratıyor. Fırının kendi kendini temizlemesini sağlayan Hydro Easy Clean teknolojisi ile pişirme sonrasında oluşan leke ve kalıntılar kolayca temizleniyor. Fırınlar hem bir sonraki kullanım için hazır oluyor hem de mutfakta kötü kokudan eser kalmıyor. Dilediğiniz kadar yemek pişirebilir ve zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Bu sayede yemek pişirmek keyifli hale gelecek ve fırını temizleme zahmetine girmeyeceksiniz.

Fırının tabanındaki özel hatların arasına 300 ml saf su konularak, fırın Hydro Easy Clean konumunda çalıştırıldığında, 30 dakika içinde zahmetsizce temizleniyor. Hoover, kendi kendini temizleme sistemi ile yoğun tempoda hem yemek yapıp hem de fırın temizliği ile zaman kaybetmek istemeyenlerin de hayatını kolaylaştırıyor.

Hoover, evleri teknoloji ile buluşturmaya devam ediyor.  Hoover ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz