25 Haziran Salı 2019

Beyonce, Coachella’nın en çok konuşulan ismi oldu


Beyonce

Coachella, California güneşi altında müzik grupları ve harika insan topluluğu ile eğlenceli bir hafta sonu olarak bilinir. 1995 yılında ir konserin iptal olması üzerine, onun yerine rota California’ya çevrildi. Böylece Empire Polo Club‘ın konserler için ne kadar elverişli olduğu anlaşıldı. Bundan tam dört sene sonra Coachella adı altında bir çok müzik grubu ile büyük konserler düzenlendi Bu yıl yine tekrarlanan etkinlikte Beyonce, Coachella’nın en çok konuşulan ismi oldu.

Coachella tarihinde bir ilk: 7 milyon tweet atıldı

Beyonce

Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların doyasıya eğlendiği bu müzik festivalinde, Türkiye’den de ünlü isimlerin katıldı. Türk medyasında da sıkça rastladığımız etkinlik bu yıl bir ilke imza attı. Magazin ve televizyon dünyasından çok sayıda ünlünün katılığı festival bu yıl Twitter’ın da gündeminden düşmedi. Öyle ki Coachella tarihinde bu yıl, tüm zamanların en fazla tweet atılan festivali olarak tarihe geçti. 7 milyondan fazla tweet atıldığı etkinlikte, sahne alan Beyonce’un performansı ise Beychella etkisi olarak adlandırıldı. Twitter’da #Beychella etiketiyle Beyonce adına tam 2,7 milyon Tweet atıldı. Toplamda 7 milyondan fazla Tweet atıldığı bu etkinlikte Beyonce, en çok konuşulan ismi oldu.

Coachella 2018’de hakkında en fazla tweet atılan ünlüler

  1. Beyonce (3.6 milyon tweet atıldı)
  2. Yodel kid
  3. Justin Bieber
  4. Rihanna
  5. Vanessa Hudgens
  6. The Weeknd
  7. Cardi B
  8. Selena Gomez
  9. Daniel Caesar
  10. Kendrick Lamar

Coachella 2018’de en çok kullanılan emojiler

YAZAR: Ayşenur Ünsal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Adidas Alphaedge 4D tüm dünyada satışa çıktı

Teknoloji ayakkabı üreticilerinin de yepyeni ürünler karşımıza çıkarmasına yardımcı oluyor. Son olarak, Adidas’ın Carbon ile …

Bir Cevap Yazın