Bilgisayar başında geçirdiğiniz vakti ölçen kronometre

0
290 Okunma

Gün içinde bilgisayar başında saatlerinizi geçiriyor, gün sonunda ise onca zaman ne yaptığınızı merak ediyorsanız müjde. Mini aksesuar Tiller, bilgisayar başında en çok zaman geçirdiğiniz eylemlerin çetelesini tutuyor.

İlginç Kickstarter projelerinden olan Tiller, esasında kullanıcıların iş verimini ölçmek için geliştirilmiş harici bir aksesuar. Yuvarlak mini gövdesiyle masada neredeyse hiç yer kaplamayan Tiller, USB ile basit bir şekilde bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz akıllı bir kronometre. Tiller’ın kullandığı yazılım arayüzüne görevlerinizi girdikten sonra ise asıl olay başlıyor.

Mac ve Windows uyumlu cihazlarda çalışıyor

Tiller’ın gövdesi üzerinde parmağınızı sürterek görevler arasında geçiş yapabiliyorsunuz. Tiller’ın üstüne bir kez dokunduğunuzda ise seçili görev için kronometre başlıyor. Aynı şekilde bir kez daha dokunursanız süre duruyor. Çift dokunuşta ise o görev için hafta boyunca ne kadar çalıştığınızı görüntüleyebiliyorsunuz.

 

Basit grafiklerle bir önceki haftaya kıyasla performansınızı da görebilmeniz ve verimliliğinizi ölçmeniz mümkün. Çalışma sırasında görevlerinizi düzenleyebilir, yorumlar da ekleyebilirsiniz. Çalışma verimliliğine dair her bir göreviniz için detaylı raporlar oluşturmanız da mümkün.

Tiller hem Mac hem de Windows cihazlarda çalışabiliyor. Akıllı kronometrenin fiyatı ise biraz tuzlu. Kickstarter’da 111 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan ürün beklediği desteği toplayabilirse Nisan 2018’de alıcılarına ulaştırılması bekleniliyor. Tiller’ın Kickstarter sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz