Yüzünüz için en uygun makyajı Makeup Genius ile keşfedin!

0
391 Okunma

Günümüzde makyaj yapmak kadınların vazgeçilmezi. İş makyajı, okul makyajı, sokak makyajı derken neredeyse her anımızda farklı makyaj uygulamalarını kullanıyoruz. L’Oréal Paris tarafından geliştirilen Makeup Genius  uygulaması yüzünüze en uygun makyajı kolayca seçmenizi sağlıyor.

Bir makyaj uygulaması olan Makeup Genius ile L’Oréal Paris makyaj ürünlerini, makyaj stillerini yüzünüzde görebilir, sizin için en uygun makyaj ürünlerini kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda Makeup Genius, bir ayna görevi görerek makyajınızın nasıl göründüğünü de size gösteriyor.

Beğendiğiniz ürünleri kolayca bulmanızı sağlıyor

Makeup Genius ile L’Oréal Paris makyaj ürünleri ilgili de bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda mağazalarda görüp beğendiğiniz L’Oréal Paris ürünlerinin barkodunu Makeup Genius ile taratarak beğendiğiniz ürünlerini henüz satın almadan yüzünüzde görebilme şansına sahip olmanızı sağlıyor.

‘‘Color Matchıng’’ seçeneği ile giyindiğiniz kıyafetinize uygun makyaj önerilerini görebilir, beğendiğiniz görünümleri kaydedebilirsiniz. Yüzünüzde makyaj uygulamasına ihtiyaç duyulan belirgin noktayı yakalamanızı sağlayan bu uygulama ile cilt tonunuza en uygun cilt dokusunu seçmenize yardımcı olur.

Makeup Genius uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.

Makeup Genius uygulamasını Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz