30 Temmuz Cuma 2021

BİM’den 60 TL’ye LED’li aynalı powerbank aldım


Powerbank makyaj aynası

PembeTV olarak özellikle kadınların hayatını kolaylaştıracak teknolojileri sizlere anlatmaya devam ediyoruz. Bu kez Starcom’un LED’li ve aynalı powerbank modeli ile karşınızdayız. Kadınların olmazsa olmazı makyaj aynaları, aynı zamanda powerbank de olursa ne olur? BİM’den 60 TL’ye satın aldığımız bu powerbank’te bu sorunun yanıtı var.

Hem powerbank hem makyaj aynası

Kadınların hayatını kolaylaştıran teknolojiler arasında powerbank özellikli makyaj aynasını da sayabiliriz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri Starcom LED’li aynalı powerbank inceleme videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Starcom LED’li aynalı powerbank özellikleri

Çantada hem makyaj aynası hem de powerbank taşımak neredeyse vazgeçilmemiz. Bunun tek bir üründe buluşması ise tabii ki çantada kapladığı yer açısından oldukça önemli. Yaklaşık 90 TL’lik fiyat etiketine sahip olan bu aynada 4.000 mAh’lik bir batarya yer alıyor. 5V-2a USB çıkışı ve micro USB çıkışı ile gelen aynada LED aydınlatma da bulunuyor. Aynı zamanda LED şarj göstergesi de aynanın üzerinde konumlanıyor. Son olarak, aynanın 2x yakınlaştırmalı olduğunu da belirtelim.

YAZAR: Hazal Orta

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix abone sayısı bir hayli artan Türkiye için yerli film ve dizi çalışmalarını sürdürüyor. Türk yapımlarına verdiği önem kadar Türk oyuncuları da önemseyen platform, oyuncuları yabancı yapımlarda da karşımıza çıkarıyor. Oyunculuğu ve önceki karakterleri ile izleyicileri kendine hayran bırakan Kıvanç Tatlıtuğ; Into The Night dizisinin 2. sezonuna konuk oyuncu olarak yer alacak. Into The Night 2. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ rol alacak 2020 yılında yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada popüler hale gelen Belçika yapımı dizi, 6 bölümlük ilk sezonunu başarı ile tamamladı. Jason George’un The Old Axolotl romanından esinlenerek ortaya çıkardığı Into The Night 2. sezonunda Kıvanç Tatlıtuğ’a da yer verecek. Dizide Tatlıtuğ’un yanı sıra Mehmet Kurtuluş‘un yanı sıra Stefano Cassetti, Laurent Capelluto, Pauline Etienne ve Babetida Sadjo gibi isimlerde yer alıyor. Fakat ünlü oyuncunun şimdilik hangi rolde yer alacağı bilgisi bulunmuyor. Aşk-ı Memnu dizisindeki oyunculuğu ile izleyicileri kendine hayran bırakan ünlü oyuncu; bu başarısını Kuzey Güney dizisi ile devam ettirmişti. Bu dizi Kıvanç Tatlıtuğ’un Netflix’teki ilk performansı olmayacak. Oyuncu, “Bir Denizaltı Hikayesi” ile seyirci ile buluşacak.

Into The Night 2. sezonda Türk oyuncu rüzgarı

Netflix abone sayısı bir hayli artan Türkiye için yerli film ve dizi çalışmalarını sürdürüyor. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir