Bol köpüklü türk kahvesi nasıl yapılır?

0
1.344 Okunma
Fakir kaave türk kahvesi makinesi
Fakir kaave türk kahvesi makinesi

 

Bol köpüklü türk kahvesi zahmet gerektiren bir işti. Başında beklemek, suyunu şekerini iyi ayarlamak şarttı. Artık türk kahvesi makineleri sayesinde bu iş zahmet olmaktan çıkıp, keyfe dönüşüyor. Cezve kahvesi gibi olmaz diyenlerin inadına, bu makineler bol köpüklü ve lezzetli türk kahvesine ulaşmamızda bize büyük yardımcı oluyor. Hem de saniyeler içinde!

Geçmişten günümüze en değerli anlarınıza eşlik eden geleneksel Türk kahvesi, bayramda Fakir Kaave ile sohbetlerinize lezzet katıyor. Türk kahvesinin bir yudumuyla en güzel anılarınız canlanırken, Fakir teknolojisi geleneksel lezzeti bozmadan yeni nesillere aktarıyor. Kırk yıl öncesi ile günümüzü buluşturan Fakir Kaave, kuşaklara köprü olup sevdiklerinizle geçirdiğiniz en keyifli anlarınızı unutulmaz hatıralara dönüştürüyor.

Cezvede pişirme yöntemi esasına dayanan ve aynı lezzetin yakalanması amacıyla tasarlanan Fakir Kaave, taşmayı önleyen patentli Luminasense teknolojisi ile geliştirildi. Tek seferde 4 fincan kahve kapasitesi ve ergonomik cezve ağzı sayesinde her fincana eşit köpük dağıtabilen Fakir Kaave, hızıyla olduğu kadar iddialı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Fakir konsept renk serilerine uyumlu olarak, Violet, Rouge, Rose, Mat Kahve ve Beyaz alternatifleriyle beş farklı renkte tasarlandı.

Bayram sohbetlerinizi bol köpüklü Türk kahvesiyle ölümsüzleştirecek Fakir Kaave, bir ömür yüzünüzde tebessüm bırakacak anılara yenilerini ekliyor.

254,36 TL indirimli fiyatıyla bu ürüne sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz