Seyahat için katlanabilir ütü: Arzum Tripper

0
382 Okunma
Arzum Tripper katlanabilir seyahat ütüsü
Arzum Tripper katlanabilir seyahat ütüsü

Arzum, seyahat ütüsü Arzum Tripper ile tatilde de hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Pratik kullanımı ve yüksek buhar performansıyla Arzum Tripper, bavulda kırışan kıyafet derdine son veriyor.

Tatilde, bavulda kırışan kıyafetlerimiz için ütü bulmak zor olabiliyor. Özellikle otellerin çoğunda ütü bulunmuyor. Gömlek, elbise, pantalon ve çabuk kırışan kumaşa sahip kıyafetler ütüye ihtiyaç duyar. Arzum Tripper, seyahat etmeyi seven ve her zaman şık görünmek isteyen kadınlar için çok iyi bir yardımcı. Şık tasarımı ve pratik kullanımı ile seyahatin vazgeçilmez parçalarından olmaya aday.

Sıcaklık ayarı, şok buhar ve sürekli buhar özelliğiyle normal ütülere eşdeğer bir performans sunan Arzum Tripper seramik tabanı ile seyahatlerde mükemmel ütü deneyimi yaşatıyor. “1150W gücü ile dikkat çeken Arzum Tripper; katlanabilir sapıyla ve 680 gr. ağırlığı sayesinde kendine kolaylıkla yer bulabiliyor.” Arzum Tripper seyahat ütüsü; mor rengiyle valizlerinizi süsleyerek yolculuklarınıza eşlik ediyor.

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Arzum Tripper, bu özelliğiyle de cep dostu. Fiyatı 119.90 TL. Ürünle ilgili daha fazla bilgi ve satın alma gibi  işlemler yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz