Bosch Athlet dik şarjlı elektrikli süpürge

0
562 Okunma
Bosch Athlet elektrikli süpürge
Bosch Athlet elektrikli süpürge

İlk kablosuz dik şarjlı süpürgesi Bosch Athlet BCH6ATH25, güçlü performansı ile eviniz baharı tertemiz karşılasın. Dik tasarımı sayesinde çok az yer kaplayan ve tüm zeminlerde kullanılabilen Bosh Athlet dik şarjlı elektrikli süpürge, 60 dakika kablosuz kullanım konforu sunuyor.

Ev elektroniğinin en önemli ürünlerinden biri ve evimizin olmazsa olmazlarından elektrikli süpürgeler ilerleyen teknoloji sayesinde her geçen gün hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Piyasada elektrikli süpürge çeşitliğinin fazla olması markaların rekabet halinde olmasına sebep oluyor. Durum böyle olunca ürünler teknoloji açısından oldukça iddialı gelmeye başlıyor.

Kadınlar zamanlarının çoğu kısmını ev işlerine ayırırlar. Ev işleri dışında da yoğun günleri geçen kadınlar pratik, kullanışlı ve ekonomik ürünler tercih etmek isterler.Kadınların bir ürün alırken en önemsediği şeylerden biri dış görünüşüdür. Bosh Athlet, hem sade hem gösterişli görüntüsüyle kadınları cezbedecek gibi görünüyor. Pratik kullanımı ve yer kaplamayan özelliği kadınlara ev işlerinde büyük kolaylık sağlayacak.

Bosch Athlet ne gibi özellikler sunuyor?

Bosch Ev Aletleri, evlere konfor ve huzur sunmaya devam ediyor. Bosch’un ilk kablosuz dik şarjlı elektrik süpürgesi Athlet BCH6ATH25, 2400 wattlık büyük bir süpürgenin performansını çok kompakt bir tasarımla sunuyor. Baharı tertemiz ve enerjik karşılamak için minimum eforla maksimum güçlü bir performans sergileyen torbasız süpürgenin 60 dakikalık kablosuz kullanım özelliği ve hafifliği ile ev temizliği çok daha kolaylaşıyor.

Kablosuz, torbasız, güçlü ve pratik

Bosch Athlet BCH6ATH25’in HighPower fırçası tüm zeminlerde etkili kullanım sağlarken SensorBagless™ teknolojisi minimum temizlik eforu ile güçlü sonuçlar veriyor. Kısa şarj süresiyle 60 dakikaya varan uzun kullanım sunan kablosuz ve torbasız süpürge, İnanılmaz esnek süpürme ucu sayesinde herhangi bir kısıtlama olmadan mobilyanın etrafını veya altını rahatlıkla temizleyebilme imkanı sunuyor. Süpürgenin şık ve dik tasarımı, yer kaplamadan saklanabilmesini sağlıyor. Yüksek performansa ve uzun ömür için güçlü motora sahip.

Bosh yeni teknolojisi Athlet ile piyasaya bomba gibi düşecek gibi görünüyor. Bosh Athlet elektrikli süpürge ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Bosch Athlet BCH6ATH25’in tavsiye edilen perakende fiyatı 794,00 TL.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz