Opel Mokka X

0
725 Okunma

Opel’in yeni SUV aracı Mokka X piyasaya çıkalı çok olmadı ama kullanıcılarından büyük beğeni topladı. Seri, atik, güçlü ve ileri teknoloji sahibi bir crossover olan bu Alman mühendisliği ürünü SUV, dikkat çeken başarılı tasarımıyla da yollarda herkesi kendine baktırtıyor.

MOKKA X’in premium iç tasarımı, sınıfının en iyisi yenilikçi opsiyonlar ile birlikte incelikli bir his veriyor. Üstelik yerden yüksekliği sayesinde daha yüksekte oturuyorsunuz ve yolu yüksekten görerek daha iyi bir sürüş imkanı buluyorsunuz.

Kokpitteki bilgi ve eğlence sistemi R 4.0 IntelliLink, Apple CarPlay ve Android Auto ile uyumlu. Bu sayede büyük dokunmatik renkli ekranı üzerinden akıllı telefonunuzun önemli özelliklerine kolayca erişebilirsiniz.

Mokka X akşamları da sürücüsüne yolları açıyor. Adaptif LED ön farları, halojen farlara kıyasla yolu %30 daha parlak bir şekilde aydınlatıyor ve ideal görüş ile güvenliği sağlaması için otomatik bir şekilde adapte olduğu 8 farklı aydınlatma modu sunuyor.

Üstelik şartlar zorlaştıkça MOKKA X dizginleri ele alıyor. Zorlu koşullarda, opsiyonel olan Akıllı 4 Tekerlekten Çekiş Sistemi (Akıllı AWD) gelişmiş yol tutuş, denge ve kontrol sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz