13 Ağustos Cumartesi 2022

Braun Silk-épil 9 ile yaz tatilinin yıldızı siz olun


Kış boyunca hazırlandığınız yaz tatiline sayılı günler kaldı. Tatil rotanız belli, seyahat bavulunuz hazır, peki ya siz? Tüm yıl boyunca hayalini kurduğunuz deniz, kum ve güneşin tadını rahatça çıkarmak için bazı güzellik ritüellerini tatile çıkmadan önce tamamlamanızda fayda var. Bunların başındaysa gündüzden geceye kusursuz görünmenizi sağlayacak etkili ve kalıcı bir epilasyon geliyor.

Pürüzsüz bir cildin keyfini çıkarın

 

Bakımına özen gösteren kadınlara dört hafta boyunca pürüzsüz bir cilt sunan Braun Silk-épil 9 ile tüyleriniz yaz tatilinde sorun olmaktan çıkıyor. Yüzde 40 daha geniş başlığı ile tek harekette daha fazla tüy alarak epilasyonu hızlandıran Braun Silk-épil 9, MicroGrip cımbız teknolojisi sayesinde ağdanın alamadığı kum tanesi kadar kısa tüyleri (0,5 mm) bile hassas bir biçimde alıyor. Böylece tüylerinizi ağda ile almak için haftalarca beklemenize gerek kalmıyor.

Daha yumuşak bir epilasyon deneyimi

Epilasyona yeni başlayanlar için ekstra rahatlık sunan Braun Silk-épil 9, hem kuru hem de su atında kullanıma uygun. Düzenli kullanımla neredeyse acısız bir epilasyon deneyimi vaat eden Braun Silk-épil 9, yüksek frekanslı masaj başlığıyla da cildi yumuşatıp rahatlatıyor.

Kaymayı önleyici kavrama noktası ile su altında da kontrolü kolaylaştıran Braun Silk-épil 9, döner başlığı sayesinde vücudun tüm hatlarına erişiyor, ihtiyaç duyduğunuz pürüzsüzlüğü teninizde yakalamanıza yardımcı oluyor.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz.

 

YAZAR: Emin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır ve aynı zamanda çocukluktan beri tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yüz temizleme cihazı kullananlar için ipuçları

Sağlıklı ve güzel bir cilt için kullanabileceğimiz pek çok çeşit yüz temizleme cihazı bulunuyor. Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.