Evde kıyma nasıl hazırlanır?

0
427 Okunma
vEvde kıyma nasıl hazırlanır?
Evde kıyma nasıl hazırlanır?

Hazır gıdalara güvenmeyen kadınlar, evde kendileri hazırladıkları doğal gıdaları tercih ediyor. Bunun en önemli sebebi ise günümüzde  içerisinde ne olduğunu bilmediğimiz gıdaların, tehlikeli hastalıklara sebep olması. Evde kendimiz hazırladığımız gıdalarda, içine ne koyduğumuzu gördüğümüz için içimiz rahat ediyor. Bu sayede gönül rahatlığı ile kendimize ve sevdiklerimize yemekler hazırlayabiliyoruz.

Çoğu tarifte yer alan ve yemeklerin eşsiz lezzeti kıyma, temiz ortamda yapılmalı ve taze olmalı. Fakat ne yazık ki ülkemizde çoğu gıda tehlike saçıyor. Bu yüzden elimizden geldiğince evimizde kendimiz hazırlamamız gerekiyor. Bu yazımızda yemeklerin vazgeçilmezi kıymayı evde kendimiz nasıl yaparız, onu paylaştık.

Tefal HV8 kıyma makinesi:

  • 2000 W yüksek gücü ile en zor etleri bile parçalayabileceğiniz Tefal HV8 kıyma makinesi ile istediğiniz boyutta kıymalarınızı ayarlayabilirsiniz. Paslanmaz çelik plakaları sayesinde sağlıklı kıymalar elde edebilirsiniz.
  • Dakikada 2.6 kg a kadar kıyma işlemi sağlayan bu makine, sert etlerde bile yüksek performans gösteriyor. İçerisinde bulunan içli köfte aparatı ile sadece kıyma değil mis gibi içli köfteler de hazırlayabilirsiniz.
  • Mutfağınızda en az yeri kaplamak için kablo saklama özelliği bulunan bu makinede, akıllı aksesuar saklama bölgesi ve makinede yıkanabilir parçalar sunarak kolay kullanım sağlıyor.

Evde kıymanızı kendiniz hazırlamak istiyorsanız bu makine size çok yardımcı olacak. Tefal HV8 kıyma makinesinin fiyatı 749.90 TL. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz