5 Aralık Perşembe 2019

Bu sehpa gündüz hoparlör gece şarj cihazı


Masa objesi bizler için çividen oluşan, bizi ayakta bekleyen bir obje… Her gece telefonumuzu istiflemeye yarayan (şarj olurken), saatimiz, cüzdanımız ve gece lambamızın hepsi başucumuzdaki masanın üstünde. Bu mücadele gerçektir ve bu nedenle Table Objet mükemmel bir çözüm sunar. Başucu masanız olacak şekilde tasarlanan bu yenilikçi mobilya, akıllı teknoloji ve tasarımın bir kombinasyonudur. Bir hoparlörü, kablosuz bir şarj istasyonunu ve bir ortam gece lambasını gece için gerekenleri saklamak için bir alan içerir.

Teknolojinin mobilyalarla evlenmesini seviyorum ve giderek artan bir şekilde tasarımcıların bu tür çözümler sağlamaya bakıyor olduğunu görüyorum. Bu gibi tasarımlar, sadece karışıklığa neden olan gereksiz tellerle ilgilenmekle kalmaz, aynı zamanda tüm parçaya estetik bir değer sağlar.

Eski Apple logosu geri dönmeye hazırlanıyor

 

Yaydığı ses dalgaları ile sizi yapay zekası ile dinleyip ardından istediğiniz müziği çalmanıza olanak sağlıyor. Bu özelliği sayesinde alarmlarınızı oraya aktarabilirsiniz uyumayı çok seven ve alarmlarını duyamayan insanlar için oldukça faydalı bir sehpa özelliği taşımaktadır.

Tasarımcı: Jongwon Choi

YAZAR: hilal alkan

Tasarıma olan merakı ve ilgisi ile Görsel İletişim Tasarım Bölümü'ne başlayan, ardından ufak ufak sosyal medya alanına kayan yazarımız şu an güncel olarak trend sosyal medya konularında yazmaya devam ediyor tasarımla olan bağını hiç koparmıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify yeni yıla sayılı günler kala “EN”‘leri açıkladı!

Yeni yıla sayılı günler kala dünyanın en çok indirilen çevrimiçi müzik uygulaması olan spotify 2019’un …

Bir Cevap Yazın