16 Ağustos Salı 2022

Buzmatik özelliğine sahip buzdolabı


Buzmatik profilo maksima buzdolapları
Buzmatik profilo maksima buzdolapları

Yazın bunaltıcı havalarında yiyeceklerin durumuda pek iyi olmuyor. Çabuk bozulan veya yeterince soğumayan yiyecekler yenilmez hale geliyor. Bu durum hem oldukça can sıkıcı hem de ekonomik olarak bizleri zor duruma sokabiliyor.

Profilo’nun Maksima Serisi XL ve XXL Buzdolapları, BuzMatik özelliği ile yenileniyor. Kolay buz yapmaya olanak sağlayan BuzMatik özelliği, özellikle yaz aylarında hayatı kolaylaştıracak. Hem hazırladığımız içeceklerde hem de sakladığımız yiyeceklerin korunmasında önemli rol üstlenen bu özellik, ev işlerini üstlenen biz kadınların işine bir hayli yarayacak gibi görünüyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin geniş ailelere yönelik XL ve XXL Buzdolapları, Buzmatik özelliği ile yenilendi. Sebze ve meyvelerin iki kata kadar ilk günkü tazeliğinde korumasını sağlayan ExtraFresh Comfort ve et-şarküteri ürünlerini yine iki kata kadar saklamayı sağlayan ExtraCold Comfort özelliği ile mutfakların vazgeçilmezi olan Profilo Maksima XL ve XXL buzdolapları, yeni eklenen BuzMatik özelliği ile de özellikle yaz aylarında rahat bir kullanım sunacak. Geniş hacimli olan bu bozdolaplarına istediğiniz kadar yiyeceği sığdırabilirsiniz. Hem yüksek performansta korusun hem de sağlıklı olsun diyorsanız bu buzdolapları iyi bir seçenek olabilir.

Geniş aileler için ideal olan buzmatik özellikli bu buzdolaplarına sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

YAZAR: Seda Alkan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

youtube

YouTube yeni bir proje üzerinde çalışıyor!

Video içerik platformu YouTube etkinlik alanını genişleterek yeni bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Ortaya çıkan bilgilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.