Bebeğinizin ilk besinleri için Philips Avent Wasabi

0
213 Okunma

Bebeklerin sağlığını korumanın en önemli temel taşlarından biri de şüphesiz beslenmedir. 6 aylık anne sütü tüketiminin ardından ek gıda dönemine geçişte, annelerin çok dikkatlı davranması gerekir.

Bebeğin dengeli ve yeterli beslenerek bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi ve sağlık değerlerinin yüksek tutulması çok önemlidir. Bu hassas süreçte bebeğe, besin değerleri yüksek ve doğru yöntemlerle pişirilmiş yiyeceklerin verilmesi gerekir. Philips Avent Wasabi Hızlı Pişirici ve Blender, bebeklerin ek gıdaya geçmesinin ardından Annelerin en büyük yardımcılarından biri oluyor.

Buharda her şeyi pişirebilirsiniz

Sebze, meyve, balık ve et gibi birçok ürünü Avent Wasabi sayesinde buhar ile pişirerek sağlıklı bir şekilde tüketime hazır halde getirebilirsiniz. Kolay su doldurma haznesi bulunması sayesinde besinleri bebeğinizin gelişimi doğrultusunda istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Ayrıca ürünün çok fazla parçadan oluşmayışı temizlik alanında da annelere büyük rahatlık sağlıyor.

Güçlü performans

Besinleri hazneye ters çevirerek rahatlıkla karıştırabilir, çeşitli soslar ekleyebilirsiniz. Etkili buhar döngüsü sayesinde besinlerin suyu tutulur ve özelliklerini kaybetmesini önlenir. Bu sayede Avent Wasabi, bebekleriniz için en sağlıklı ve lezzetli yemekleri yapmanızı sağlar.

Bebeğiniz hazır olduğu zaman, ona ilk meyve pürelerini ve sebze yemeklerini en sağlıklı şekli ile hazırlayabilirsiniz. Avent Wasabi sayesinde besinlerinizi birbiri ile istediğiniz kıvamda karıştırabilirsiniz. Elle tutulabilir katı yiyecekler de, mama kıvamında yiyecekler de pişirmeniz mümkündür.

Teknik Özellikleri:

Frekans: 50 – 60 Hz
Güç: 400 W
Gerilim: 220-240 V
Güvenlik Sınıflandırması: Sınıf 1
Güvenlik: Kapak ve kase algılama için güvenlik kilit sistemi
Kapasite: 800 (katı) / 450 (sıvı) ml
Hız: 1
Su deposu hacmi: 200 ml
Kordon uzunluğu: 70 cm

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz