Akıllı bileklik ve VFit ile yaz kış formda kalın

0
452 Okunma
vestel akıllı bileklik ve VFit
vestel akıllı bileklik ve VFit

Sağlıklı ve fit görünmek, kadın-erkek hepimizin istediği bir durum. Fit bir görünüm elde etmek için spor salonlarına para dökeriz. Diyet için uzman kişilere başvururuz ama bir türlü olmaz. Bu durumda bizi uyaracak kişisel bir asistana ihtiyacımız var. Bu asistanlara en kolay şekilde mobil uygulamalardan ulaşıyoruz. Çoğu zaman hayat kurtaran bu uygulamalardan bir yenisi Vestel’den geldi.

Vestel akıllı bileklik ile adımları, uyku süresini, yaktığınız kaloriyi ve kalp atış hızını takip edebiliyor, çağrı ve mesaj bildirimleri alabiliyorsunuz. VFit mobil uygulaması ile bilgileri güncel olarak görebilirken, bütün egzersiz verilerini telefonda saklayabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz yakınlarınızla da yaptığınız aktivite bilgilerini paylaşabiliyorsunuz. Suya dayanıklı yapısıyla öne çıkan VFit hem iOS hem de Android işletim sistemleriyle uyumlu çalışıyor. Akıllı bilekliği kolunuzdan hiç çıkartmak istemeyeceğiniz şekilde sade ve güzel bir tasarıma sahip. Bunun yanısıra mobil uygulamadan da yönetebileceğiniz VFit mevcut.

Size profesyonel bir spor deneyimi yaşatacak olan bu ürün, uygun fiyatıyla da oldukça dikkat çekiyor. Piyasada ki akıllı bilekliklere nazaran herkesin erişebileceği fiyata sahip olan bu şık akıllı bileklik sadece 99 TL. Ayrıca siyah, beyaz, kırmızı ve kahverengi seçenekleriyle de stil sahibi kullanıcılarını bekliyor. Daha fazla bilgi için https://www.vestel.com.tr/akilli-bileklik   adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz