Cildiniz için temizleme cihazı: Zeıtgard

0
525 Okunma

Cilt, vücudun en büyük organı ve vücudu tüm dış faktörlerden koruyan bir bariyerdir. Cilt aynı zamanda vücudun da aynasıdır. İç organlarımızın sağlığı, problemleri, bunların dışarı yansıması, önceden verdiği ipuçları çoğu zaman ciltte kendini ele verir.

Bu nedenle cildimizi iyi tanımak, takip etmek vücudun içerisinden gelen sinyalleri iyi değerlendirmek, ayrıca bu önemli bariyerin de sağlığına çok dikkat etmek gerekir. Zeıtgard tarafından geliştirilen yüz temizleme cihazı ile cildinize zarar vermeden makyaj ve benzeri kalıntıları temizleyebilirsiniz.

FOREO LUNA 2 yüz temizleme cihazı

Cildiniz hem temiz hem pürüzsüz!

Yeni nesil yüz temizleme fırçası Zeitgard, nazikçe ölü cilt hücrelerini ve gözeneklerde kalmış makyaj kalıntıları ile birlikte kir ve yağın %99.5’ini temizleyerek, favori cilt bakım ürünlerinizin emilimini arttıran 2 kata kadar daha fazla T-Sonic gücü kullanır. Cildiniz içeriğindeki anti bakteriyel etken maddesi sayesinde cihazınız 3 aya kadar hijyenik kalıyor. Bakterileri azaltıyor ve yeniden oluşumunu engelliyor.

 

Fırça lifleri ile ciltteki kirleri çözer, içeriğine hapseder ve tamamen ortadan kaldırır. Cildiniz artık bir sonraki yüz bakımınıza hazır hale gelir. Cilt temizlenmiş, daha parlak ve tamamen ışıltılı bir hal alır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz