Çocuklar için akıllı su şisesi:Gululu (VİDEO)

0
822 Okunma
Gululu akıllı su şisesi
Gululu akıllı su şisesi

Alışkanlıkların tümü çocukken kazanılır. Ebeveynler çocuklarına küçük yaşlarda faydalı alışkanlıklar kazandırmak isterler. Bu alışkanlıklardan en önemlilerinden biri ise su içme alışkanlığı.

Yetişkinler bile yeterli ve doğru miktarda su içemezken çocuklardan bu davranışı beklemek zor bir durum olabilir. Gululu akıllı su şişesi bu durumu ortadan kaldırma konusunda iddialı. Çocuklara farkında olmadan eğlenceli bir şekilde su içme alışkanlığını kazandırıyor. Nasıl mı ?

Su içtikçe Gululu karakterini büyütün

Eskiler bilir tamagotchi diye bir karakter vardı. Besledikçe büyürdü. Gululu’da aynı hesap. Çocuğunuz su içtikçe Gululu gezegenindeki karakter su şişesinin ön ekranından size eşlik ediyor. Çocuğunuz su içtikçe karakter büyüyor ve kilitli olan diğer seviyelere geçmek ve farklı karakterler görmek için sabırsızlanıyor. Bunun için de daha fazla su içmesi gerekiyor. Kısaca çocuğunuz hem oyun oynuyor hem de su içme alışkanlığı kazanıyor.

Sosyalleşmeyi de ihmal etmeyin

Gululu kullanan çocuğunuz başka Gululu kullanan diğer çocuklarla arkadaş olabiliyor. Şişeyi iki yana sallayarak arkadaş edinebiliyor. Birbirleri ne kadar seviye kat etmiş görebiliyorlar. Böylece tatlı bir rekabet oluşuyor. Su içmek daha keyifli hale geliyor.

Sözü daha fazla uzatmayayım. Bu ürünle karşılaşma anımı ve daha detaylı bilgileri videoda sizlerle paylaştım. Umarım keyifle izlersiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz