Çocukların hangi oyuncağı istediğini bilen site

0
238 Okunma

Positive A Digital Approach tarafından yenilenen Toyzz Shop’un internet sitesi, çocukların karakteristik özelliklerine uygun oyuncakları önererek, oyuncak alışverişinde yepyeni bir dönem başlatıyor

Toyzz Shop’un Positive A Digital Approach tarafından yenilenen internet sitesi, artık çocukları tanıyor. www.toyzzshop.com adresindeki siteye üye olan ebeveynler, diledikleri sayıda çocuk profili oluşturabiliyor. Profil bilgilerinde, çocukların cinsiyet, yaş ve temel karakteristik özelliklerinin yanında ilgi alanları da belirtilebiliyor. Bu sayede site, çocukların yaş ve ilgi alanlarına yönelik özel kampanyalar ve ürün önerileri sunarken, istenen ürünler de kolayca satın alınabiliyor.

Annelerin görüş ve önerileri de yer alıyor

Annelerin, diğer annelerin ürünlerle ilgili görüş ve deneyimlerine verdiği önemi de göz önünde bulunduran Positive, “Toyzz Shop Anneleri”nin ürün önerilerine ve puanlamalarına da sitede yer veriyor. Böylece, “Annelerin en çok beğendiği ürünler” gibi listelerin yanı sıra uzmanlar tarafından hazırlanan “İçindeki kahramanı keşfet” ve “Birlikte eğleniyoruz” gibi listeler de oyuncak alışverişlerinde ebeveynlere yol gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz