Datally uygulaması ile fazla veri kullanımına son

0
1.973 Okunma
Datally

Google son uygulaması olan Datally ile hangi uygulamanın internet paketinizden ne kadar çektiğini tespit ederek, istediğiniz gibi düzenleme yapmanıza olanak sağlıyor. Uygulama şu anda Google Play Store’a sunuldu ve indirilebilir durumda.

Türk insanı, sosyal medyada kaç saat geçiriyor?

Android kullanıcıları için internet bağlantısının hakimiyeti artık daha kolay. Şık ve kolay kullanıma sahip arayüzü ile uygulama internetinizi gizliden gizliye kullanan uygulamaları açığa çıkararak hangi uygulamanın en fazla veriyi kullandığını tespit etmenize yardımcı oluyor.

Bu gözlemleri canlı olarak yapabilir ve uygulamanın ne kadar veri kullanmasını istediğinizi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda arka planda internetinizin kullanılıp kullanılmamasının kontrolü de sizin elinizde.

Sohbet balonunu andıran penceresi ile hangi uygulamanın ne kadar internet tükettiğini görebilir ve anında kontrolü elinize alabilirsiniz.

Datally

Datally ile internet kullanımının kontrolü daha kolay

Aslında bu özellikler Android’in çekirdek yazılımının sahip olduğu özelliklerdi ve uzun yıllardır Android kullanıcılarına sunulmaktaydı. Ancak Datally internetteki veri akışının kontrolünü daha basit bir hale getirdi bizler için.

Fakat şunu da unutmayın ki arka planda internetinizi tüketen bir uygulamayı kapattığınız zaman internet aracılığıyla size bildirim gönderen uygulamalarınız size bildirim göndermeyi kesecektir. İnternetiniz açık olsa bile bu uygulamalardan sitelerden veya oyunlardan bildirim alamazsınız.

Fakat tüm artılarının ve eksilerinin yanında Datally, birçok Android kullanıcısının yaşadığı bu sorunu ortadan kaldırmış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz