Dell, film tutkunları için ürettiği yeni bilgisayarını duyurdu

0
429 Okunma
dell cinema

Dell markasının 3 adet teknolojiyle donatılmış yeni kişisel bilgisayarının film izleme keyfini üst seviyeye çıkaracağı duyuruldu.

Bilgisayar içerisinde yer alan CinemaColor, CinemaSound, CinemaStream teknolojileri ile kullanıcılara en iyi görüntü ve ses kalitesini vaadeden şirket, aynı zamanda kesintisiz yayın izleme olanağı sunarak film izleme kalitesini arttırmayı hedeflediğini de belirtti.

Gerçeğe yakın sinema deneyimi sunuyor

dell cinema

Dell Cinema adı altında duyurulan yeniliklerin canlı ve dinamik görüntü sağlamasını sağlayan yazılıma sahip olduğu ve Yüksek Dinamik Aralık(HDR) içeriğini de PC’lere getirildiği açıklandı. Bunun başka bir sonucu olarak ise siyahların daha siyah, beyazların ise daha beyaz görünmesini sağlayacak olan bilgisayarlar WavesMaxx Audio teknoloji ile daha yüksek ve temiz ses deneyimini sağlarken hassas yapısı ile en ince sesleri algılayabildiği söyleniyor.

CinemaStream özelliğinin ise video izlerken yaşanan yükleme sorununu ortadan kaldıracağı vurgulanıyor. SmartByete ve Killer Wireless yazılımlarının kullanıldığı teknoloji videoların akışını kesintisiz sağlamayı hedefliyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz